Výhody plastového potrubí

Abychom Vám usnadnili rozhodování o tom, z jakého materiálu realizovat kanalizaci a odpadní potrubí na Vaší stavbě, připravili jsme pro Váš přehled výhod plastového potrubí oproti potrubí z kameniny. 
10 argumentů proč je dobré zvolit plastové potrubí.

Kg

HMOTNOST JAKO HLAVNÍ VÝHODA

Naše kanalizační systémy vám ušetří náklady za dopravu a těžké stroje, díky své nízké hmotnosti, snadnému uložení a snadné přepravě. Kanalizační systémy lze využít při větších stavebních délkách a dosahu. Ušetřete na vybudování kanalizace s kanalizačními systémy Osma.

 

Joins

TECHNOLOGIE RYCHLÉHO SPOJOVÁNÍ

Rychlé, snadné a nákladově výhodné technologie spojování pomocí násuvných hrdel, těsněných elastomerovým kroužkem, urychluje montáž narozdíl od lepených či svařovaných systémů. Obejdete se bez těžkých strojů na staveništi, což je ekonomické pro vaši stavbu kanalizace. Spoje jsou vyvinuty tak, aby po jejich správném spojení vydrželo až 100 let.

 

Differences

SPOLEHLIVÉ ROZLIŠENÍ DRUHŮ

Snadné a spolehlivé rozlišení typů plastů na základě jejich typického zabarvení. Díky charakteristickému zbarvení plastu bezpečně poznáte, s jakým z kanalizačním systémů jste se právě setkali. Proto se nikdy nestane, že by jste objednali díly na jiný druh kanalizačního systému.

 

Durability

VÝBORNÁ ODOLNOST MATERIÁLU

Dobrá odolnost proti korozi a hnití. Odolnost proti prasknutí na základě pružnosti trubek a spojů, např. při pohybech a sesedání půdy - jistota, že Vám potrubí vydrží dlouhá léta i v náročnějším terénu.

 

Nízký odpor

NÍZKÝ ODPOR

Díky velmi malému odporu vnitřního tření poskytují naše systémy maximálně příznivé podmínky pro proudění vody. Na hladkých vnitřních plochách se stěží tvoří usazeniny (u kameniny jsou vnitřní plochy spíše hrubé), tím pádem ušetříte náklady za náročné čištění kanalizace.

 

Pevnost

PEVNOST

Pevnost systému v souladu s aplikací a vysoká životnost systému vám zaručí bezstarostný provoz kanalizace až na 100 let.

 

Rozměry a materiály

ROZMĚRY A MATERIÁLY

Plastové trubky jsou k dostání i v malých rozměrech. Můžete si vybrat hned z několika materiálů jako je PVC, PP, PE a další.

 

Specializace

SPECIALIZACE

Pro velmi speciální stanovené úkoly je to často jediná možnost. Lepší vzhled uvnitř potrubních systémů při projíždění kamerou.

 

Tvarovky

TVAROVKY

Díky velkému množství druhů tvarovek nebudete mít problémy realizovat kanalizační a odpadní potrubí ani v členitých stavbách, poradíme si s každou překážkou.

 

Ekologie

EKOLOGIE JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Mysleli jsme také na ekologii a zátěž pro životní prostředí. Díky kvalitě PVC a jiných materiálů našich odpadních systémů OSMA jsou všechny trubky a tvarovky téměř 100% recyklovatelné. Ani při vyšších teplotách neuvolňují do vody a půdy žádné škodlivé látky.