Kariéra

Společnost Ostendorf - OSMA s.r.o., největší výrobce potrubních systémů v České republice s mateřskou společností v Německu a dlouholetou tradicí vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Asistent/ka obchodního oddělení. Zároveň nabízíme další pracovní příležitosti a brigády.

Asistent/ka sales teamu

Popis pracovní pozice:

  • administrativní podpora sales teamu
  • evidence smluv a dokumentů
  • zpracování nabídek
  • komunikace se zákazníky, tuzemskými i zahraničními
  • tvorba prodejních statistik

Požadujeme:

  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, cílevědomost
  • uživatelskou znalost MS Office
  • velmi dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
  • otevřenost k návštěvám zákazníků
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mladém mezinárodním kolektivu
  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • možnost dalšího profesního růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • firemní benefity
  • plný pracovní úvazek ( 40 hodin týdně) / v případě potřeby možnost i zkráceného úvazku
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • zaškolovací program s dlouhodobou možností dalšího vzdělávání
  • účast na mezinárodních veletrzích

Letní brigáda

Hledáme brigádníky do výroby jako obsluha výrobního zařízení .

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • samostatnost, spolehlivost a odpovědný přístup k práci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu Nabízíme:
  • dobré finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností

Kontakt:

Rudolf Krejčí , Ostendorf – OSMA s.r.o., Komorovice 1, 396 01 Humpolec

email: rudolf.krejci@ostendorf-osma.cz

tel.: 724 363 511