Kariéra

Společnost Ostendorf - OSMA s.r.o., největší výrobce potrubních systémů v České republice s mateřskou společností v Německu a dlouholetou tradicí vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Asistent/ka obchodního oddělení. Zároveň nabízíme další pracovní příležitosti a brigády.

Popis pracovní pozice:

  • Pracovník obchodního oddělení / Logistik

Požadujeme:

  • úplné středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • samostatnost, spolehlivost a odpovědný přístup k práci
  • zkušenost na obdobné pozici vítána
  • znalost Aj/Nj jazyka

Nabízíme:

  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
  • firemní benefity 13.plat, stravenky, příspěvek na životní pojištění, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní prémie,

Kontakt:

Ing. Alena Kovářová , Ostendorf – OSMA s.r.o., Komorovice 1, 396 01 Humpolec

email: alena.kovarova@ostendorf-osma.cz

tel.: 725 914 738