Produktové řady HT System plus ®

Odpadní trubky z polypropylenu, odolávající vysokým teplotám. Připojovací, odpadní trubky, větrací trubky a svodné potrubí uvnitř budov (oblast použití B) v případě vyššího teplotního, či chemického zatížení, avšak bez nároku na sníženou hořlavost.

image

100% recyklovatelné   Hluk 26dB   Odolnost do 90°C

 

VYSOKÉ UŽITNÉ VLASTNOSTI ODPADNÍCH TRUBEK HT SYSTEM PLUS

Odpadní trubky a tvarovky HT-Systém PLUS (PP)® jsou špičkovým výrobkem s vysokými užitnými vlastnostmi při stavbách vnitřních kanalizací. Při jejich navrhování se vycházelo z požadavků současné architektury a stavebnictví s ohledem na vysoké mechanické, hygienické a zejména ekologické požadavky. Podmínky výroby, rozměry i podmínky zkoušek odpovídají ČSN EN 1451-1.

BEZPEČNÝ PROVOZ, NÍZKE RIZIKO ZANÁŠENÍ

Výrobní postup odpadního systému HT system plus zaručuje dokonale hladký vnitřní i vnější povrch trubek i tvarovek. Ten spolu s precizně navrženým tvarem hrdlového spoje zaručuje vynikající hydraulické vlastnosti potrubí. Hrdlový spoj je vícenásobným těsnícím elementem, zajišťujícím nejen dokonalou těsnost ale i dlouhodobou pružnost spoje.

ŽIVOTNOST

Surovinou pro výrobu našich odpadních trubek a tvarovek HT system plus i ostatních produktových řad je polypropylen (PP). Materiál s vysokou houževnatostí, dlouhodobou teplotní a chemickou stabilitou, který propůjčuje potrubí mimořádně dlouhou životnost.

UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ -  PŘIPOJÍTE SE I NA STARÉ POTRUBÍ

HT-Systém (PP)® je kompletní systém pro vnitřní kanalizaci se širokým výběrem prvků, jehož struktura byla adaptována pro potřeby tuzemské výstavby. Je snadno propojitelný se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí, což vám ulehčí práci, ale hlavně náklady, pokud se například chystáte jen přistavět a potřebujete rozšířit vnitřní kanalizaci u vašeho domu.

SNADNÁ MONTÁŽ A DOKONALÁ TĚSNOST

Velkou výhodou je snadné spojování odpadních trubek pomocí násuvných hrdel, těsněných elastomerovým kroužkem. Náš systém spojování urychluje čas instalace, narozdíl od lepených či svařovaných systémů s obtížnou montáží. Zároveň zaručuje okamžitou a dokonalou těsnost spojů, čímž umožňuje provedení tlakové zkoušky bezprostředně po ukončení montáže. Žádné schnutí nebo tuhnutí svárů, ale okamžitý provoz a bezpečnost.

100% RECYKLOVATELNÝ ODPADNÍ SYSTÉM

Odpadní systém HT-Systém PLUS je vyráběn technologickým postupem, který je šetrný k přírodnímu prostředí. Je plně recyklovatelný a v případě tepelného rozkladu neprodukuje toxické zplodiny. PVC je materiál budoucnosti, jelikož jej lze opakovatelně recyklovat, aniž by materiál přišel o své klíčové vlastnosti, jako je pevnost, nezávadnost a bezpečný provoz na dalších až 100 let. Další klíčové informace o materiálu PVC a jeho využití si můžete přečíst zde v článku.